O nás

Jsme mladí lidé, kteří jsou milovníci kvalitní zrnkové kávy a při přípravě dbají na to, aby byla připravena přesně tak precizně, jakoby jí dělali pro sebe. Káva se jim stala i prostředek, skrze který se snaží všem zákazníkům zpříjemnit všední den.

Provozovny

NePutovní pražírna

Alá první kavárna od nás pro Vás.

Cítíme, že už přišla chvíle starat se o Vás naše zákazníky lépe a dopřát Vám i teplé prostředí s WC. Zároveň nás neopustila kulturní nadšenost vytvářet zajímavé programy pro veřejnost. Proto tato kavárna bude ideální zázemí pro podobné příležitosti. Také si nebudeme nic namlouvat, lákají nás výzvy, a proto jsme jí pojali trochu netradičně po našem a všechny židle i stoly vyrobili vlastnoručně z odpadních materiálů převážně špulek od kabelů a dřevěných palet. A jaký je výsledek?… přesvědčte se sami.

Boudička

Stop Shop

Srdcová záležitost, boudička, která nás naučila skromnosti, trpělivosti. Našli jsme díky ní spousty skvělých zákazníků, kamarádů a spolupracovníků. Přestože zabíráme maximálně 2 m čtvereční, je o nás prý slyšet po celém Táborsku. A to nejen díky kytaře, která v letních měsících lákala muzikanty vyhrát si kávu zdarma, ale i vůně, která nejednou přilákala i zákazníky z nedalekého Lídlu.

Stánek

Zastávka u Nemocnice

Jistota, která je zapotřebí v konkurenčním prostředí. Tento obchůdek nám dává jistotu, že i kdyby nás všude vystrnadili (Na Stop Shopu se k tomu schylovalo bezmála každý měsíc) tak zde jsme na 10 let. Dopravní uzel pražského sídliště je pro nás výzvou změnit kus neblaze proslulé zastávky v trochu lepší místo a velice nás těší, že si místní obyvatelé podle jejich slov vybírají procházku tímto směrem i pro příjemnou vůni naší kávy, která se od nás táhne.